כתבות ומאמרים

אנדומטריוזיס

טיפול ברפואה סינית באנדומטריוזיס, דיקור סיני וצמחי מרפא, מקל על הכאבים הקשים המתרחשים סביב הביוץ והווסת ומאפשר לאישה להרות ולחוות הריון בריא. מהי מחלת אנדומטריוזיס?

קרא עוד »

FSH גבוה

טיפול בדיקור סיני יעיל מאוד במצבים של רמות FSH גבוהות ( מעל 10 ביום השלישי של המחזור).

קרא עוד »

טיפול הורמונלי IVF IUI

טיפול הורמונלי עם או ללא IVF ו- IUI, מלווה לרוב באי שקט, עצבנות, כאבי ראש, גודש בשדיים ובמקרים קיצוניים אף לגירוי יתר ודלקת של השחלות.

קרא עוד »

פוריות האישה והגבר ברפואה משולבת פוריות – שילוב טיפולי פוריות עם רפואה סינית

לאחרונה פונות יותר ויותר נשים לרפואה הסינית לטיפול באי פריון.
מחקרים חדשים מעידים ששילוב בין טיפול הורמונלי קונבנציונלי לבין טיפול ברפואה הסינית, מכפיל ויותר את הסיכוי להריון. טובים השניים מן האחד.

קרא עוד »

פוריות הגבר

על רמת הפוריות משפיעים הגבר והאישה גם יחד. ז"א שיפור ברמת הפוריות אצל כל אחד מבני הזוג בניפרד משפיע על רמת הפוריות של הזוג.

קרא עוד »

ילדים זה שמחה…

תחום הרפואה הסינית נמצא בהתפתחות מתמדת. מחקרים חדשים וטיפולים משולבים, מעמיקים את הקשר בין הרפואה הסינית לרפואה המערבית . עובדה זו היא שהביאה לפנייה רחבה יותר לקבלת טיפולי פריון ברפואה הסינית בשנים האחרונות.

קרא עוד »

צמחי מרפא סיניים

ברפואה הסינית המונח מרשם ידוע בשם פורמולה ובסינית נקרא Fang Ji. המקור הקדום ביותר הידוע של מרשם – פורמולה סינית, נכתב בסוף המאה השלישית לפנה"ס.

קרא עוד »

*** בשורות חדשות ומרגשות ***

בנוסף לקליניקה הקיימת ברמת השרון, התחלתי לטפל גם במרפאת המומחים לפוריות בניהולו של פרפ' זיידמן. מוזמנות להגיע לטיפול גם ברח' מזא״ה 22א ת"א, במתחם היוגה.

דילוג לתוכן